Web Tasarım Ankara

DİKKAT

Sayın Veliler aşağıdaki sınıf listelerindeki (2.yıl) İbaresindeki öğrencilerimizin sınıfına aramıza bu dönem katılan öğrencilerimizi müfredat sebebiyle dahil etmemiz mümkün değildir.

 

BURÇİN TARHAN SAAT 10.00 GRUBU (2007)

KAYA GÜRDAL

RÜVEYDA DERE

ELİF SİNEM ÖZEL

YAKUP BUĞRA YÜCEL

ESRA ESEN

NEHİR GÜNEŞ YILMAZ

ELASULTAN ÖZDEMİR

BETÜL İREM SÖNÜK

MİRAY ÇELİK

İCLAL ALPASLAN

BAHAR ELİF KAHRAMAN

ELİF BEKTEMUROĞLU

EBRAR NAZ SARICA

ZEHRA HANDAN TANRIVERDİ

ŞEYMA NUR ARIK

RUKİYE SEVDE SEVİNDİ

HÜSEYİN GÜZELDÜLKADİR

CEREN EMEKSİZ

EMİRCAN ULUPINAR

ŞEVVAL ERZURUMLU

SERHAT AÇIKGÖZ

HAYDAR DEMİR

AYŞENUR AKYOL

SUDEM ŞAHİN

ERDEM ŞAHİN

 

 

 

BURÇİN TARHAN SAAT 11.00 GRUBU (2007)

MUSA ALPEREN YERDELEN

ZEYNEP ŞEVVAL EKŞİ

MUSTAFA ŞÜKRÜ ÇALIMLI

ZEYNEP SU HACIOĞLU

SARP PEKER

CEMRE AYDIN

METİN FURKAN KAYHAN

AHMET GENECİ

SİNEM NUR AYYAR

ELANAZ ONAT

ASİLAY DOĞA ERTEK

ENES KAAN EMİROSMANOĞLU

MEHMET BİLİCİ

ALİ AKİF AKTAŞ

MELİHA DÖKMENER

MELEK ŞEYDA ÜRKMEZ

ESRA SECEM GÜNEŞ

ZEYNEP AYTEKİN

AHSEN KOCATÜRK

ÖYKÜ YAGMUR ALICIOGLU

DEMİR KORAL

SÜLEYMAN ÜMİT TUNCA

UFUK BAŞAK

YAĞIZ KASAP

BİLGE KÖSEM

 

 

 

BURÇİN TARHAN SAAT 12.00 GRUBU (2006)

YAĞMUR YAVUZ

İZGİ KAYAHAN

İLHAN SEMİH SEYTEPE

SUZAN BERİL ÇOŞKUN

SILA AKGÜL

TAHA İBRAHİM KAYAK

PERİHAN IRMAK ESKİHORAN

AZRA ÇELENK

KEREM BURHANLI

GÖKTUĞ SAYGILI

SAMET ÖMER POLAT

AYKUT BERA AVCI

RANA DURU GEÇİCİ

ZEYNEP AYKANAT

REYHAN AYKANAT

ELİF ÜMRAN DEMİR

KUTAY ATASOY

SERAYNUR DUMAN

CEYDA ESMA TÜRKER

ÖMER ÜNAL

ÖMER FARUK BACAKSIZ

RÜMEYSA NUR HAZAL SEVİNDİ

NAİME EYLÜL KELEŞ

SUDE NAZ TURHAN

EVAY SUNA YILDIRIM

 

 

 

BURÇİN TARHAN SAAT 13.30 GRUBU (2004)

İNCİ AYKAÇ

EMİNE GAMZE YILMAZ

SENANUR KOCA

ELİF ÜSTÜN

ÖZBERK GÖRGÜLÜ

MELİH MEHMET DEMİR

MUSTAFA YILMAZ ÇELİK

SELİNAY ÖNER

SEMİH ÇELİK

AHMET HASAN EFE BAYTAR

İKLİL ERTEKİN

İLYAS DOĞAN YİĞİT

MUSA KOCABOĞAZ

YAPRAK SU BALCI

ARİFE ECE ARICI

SANEM ÖLMEZVUCUT

İREM ŞENOL

NAZLICAN KURAL

NİSANUR AVCI

BERAY KALELİOĞLU

ARDA DADAŞ

YAĞMUR EDA AKDOĞAN

MUHAMMED MİRSAD ALKAYA

 

BURÇİN TARHAN SAAT 14.30 GRUBU (2002)

SİMAY PAKKAN

FİRDEVS COŞKUN

SELENAY MÜVEZZİ

İREM ŞAYHAN

HANİFE HACIOĞLU

LEYLA AĞILLI

SUDE MELEK HATİPOĞLU

OĞUZHAN KAYA

SILA YARDIMCIOGLU

BETÜL KARACA

ÖYKÜ KASAPGİL

HAZAL ACUN

NERİMAN NUR DÖNMEZ

BURAK TEMİN

MELEK SUDE DEMİR

 

 

 

 

GÖZDE KOCABIYIK SAAT 10.00 GRUBU (2012)

EREN KONYA

AYŞE MİNA ERCAN

SERRA ALPER

İPEK KORAL

ZEYNEP SIDIKA YİĞİT

RÜYA ÖZÇELİK

ARDA ÖZEL

ZELİHA ÇAKMAK

AHMET AKYÜZ

BİLGEM TOPBAŞ

ZEYNEP NUR KAPLAN

NİSA DURU GERÇEK

EYMEN GERÇEK

EFE GERÇEK

SERRA BATUM

SEMİH MÜRSAD GÜRBÜZ

HÜSEYİN EMİR YILMAZ

ÖYKÜNUR ÖZTÜRK

CEYLİN AYBEK

ELİF ZELAL ÖZAKBULUT

HAMZA ENES GENÇ

BETÜL CEREN SAKA

 

 

 

 

GÖZDE KOCABIYIK SAAT 11.00 GRUBU (2011)

ÖMER FARUK KARATAĞ

BERRU TEPE

İRFANE ECRİN DEMİREL

ZEYNEP REYHAN YİĞİT

AHMET BUĞRA ŞAHİN

ELA CEYLİN SARIBAŞ

ÇAĞAN UTKU SAYMAZ

ELİF NAZ DİKİCİ

ZÜLAL YEŞİL

ECRİN ZARARSIZ

MUHAMMED EFEKAN ÖZEL

KAAN ÇELİK

HİRANUR NİSAN PORSUK

YAKUP ŞAHİN

RECEP EGE AKKAYA

NİSAN KÖKMEN

ARDA DİNÇER ÇETİN

AYŞE AZRA VİDİNLİ

NİL DÖKMECİ

ELİF NUR AKTAŞ

ELİF HAZAL ÖZTÜRK

CEREN YILMAZ

 

 

 

GÖZDE KOCABIYIK SAAT 12.00 GRUBU (2011)

NİSA ECE KILIÇ

ZEYNEP BUSE KUŞ

SELEN KONYA

ÇAGAN KUBAN GÖKÇE

YİĞİT KUZEY YILMAZ

ELİF ÇİÇEK

FATMA HALENUR BOZTEPE

YUSUF EYMEN TUNÇEL

CEREN CANDAN

TUNA MERGİN BOZBAY

ECE DEVA GÜZEL

SEDA DENİZEL

ECRİN ADA GÜMÜŞ

MELİS ELVİN ÖZBAY

ELİZAN ÜNLÜ

DİLAY ŞEHERLİ

UMUT EYMEN TÜRKER

MUSTAFA ŞAHİN YILDIZ

HİRA BERFİN YEŞİLMEN

ECE TOKGÖZ

MERCAN CEMRE YAYLA

HAVANUR ÇARBUĞA

İBRAHİM ÇARBUĞA

 

 

 

GÖZDE KOCABIYIK SAAT 14.00 GRUBU (2010)

CEREN KILIÇ

DÜNYA ÇETİN

ZEHRA UYAR

NİLAY GÜNEŞ

ALİ ALPER DEMİR

CEMRE SU AKYÜZ

DURU KUZUCU

DURSUN KAYRA YILMAZ

BERİL DEMİR

ARYA CEM NAJAFI

KAAN KAYAÇETİN

MERTCAN KURAL

SAİD REZAN SEHU YEŞİLMEN

ALP KAYRA KILINÇ

DİLA ÖZDEMİR

MUHAMMED KAYRA BALABAN

ASLI ÇİMEN

ŞÜKRÜ EFE GÜL

ZEYNEP SU GÜRDAL

İLKİM KARA

YUSUF ERKMEN

İKRA GÜNEŞ ÖNER

MUHAMMED KEREM BABAOĞLU

ELİF KASALAK

ZEYNEP İKRA SAKA

 

 

GÖZDE KOCABIYIK SAAT 15.00 GRUBU(2010)

MERYEM ESRA ZENCİR

CAN DÜNGEL

EYLÜL ECRİN GÜL

CEREN SATILMIŞ

ÖYKÜ ZEYNEP BATI

ELİF EYLÜL MOTCU

ÖMER EMİN ARIK

RABİA BÜRDE SEVİNDİ

UMUT KEÇECİ

AYBÜKE RANA KAYA

CEREN ECRİN AZKAÇ

AZRA NUR GÜLER

CANSU ÖPÖZ

ECRİN YILDIZ

YUSUF SULAR

ESMA BERRA BAŞAĞA

MELİS GÜNGÖR

MUHAMMED SELİM ÇAĞLAR

BATUHAN UĞUR

BUĞLEM SENA ŞİMŞEK

AHMET FURKAN SARGIN

AİŞE BETÜL IŞIK

ELİF ECRİN KARAYA

HAZAN KELEŞ

 

 

 

FUSÜN DEMİRDEN SAAT 10.00 GRUBU(2012)

ELİFSU DÜGEROĞLU

MUSTAFA ENES AKMAN

RANA IRMAK YILMAZ

EZEL NUR SAVAŞIR

DAMLA ERGÜL

NURSİMA GÜNDÜZ

YAĞIZ ASAF GEZGİNCİ

TUĞBA ASLAN

KEREM KARAKILIÇ

OĞUZHAN HATİPOĞLU

ZEHRA ORAN

MEHMET ÖMER ÖZIŞIK

ÖYKÜ NUR DOĞAN

RENAS ONUR FERAT

ESİLANAZ SARAÇ

YÜSRANUR SARAÇ

ZEYNEP İKRA SATILMIŞ

ÖMER AKİF ÇELEBİ

MÜNİR ATABEY CÜRÜL

METE EHİL

NEHİR CANDAN

ELİF BEYZA ARI

ZEYNEP BERA VAPUR

BUĞRA UMUT BOLAT

ERVA FIRAT

FATİH İŞLER

MEHMET İŞLER

 

 

 

FUSÜN DEMİRDEN SAAT 11.00 GRUBU(2012)

ÇAĞRI GÜN

KAAN TORUNLAR

MELİH ZENGİN

ZEHRA TEMİZ

ZEYNEP CEYLA CIBIR

SILA VUSLAT TURHAN

EBRU NİHAN KURTER

ALİ SAİD MİRZA YILDIZ

ERGÜN ÇAĞATAY GÖL

YASEMİN ÇAĞLAR

AZRA ALEMDAR

SELİM ŞEMS KARAMEHMET

ELİF YAREN ÇİÇEK

DENİZ ZEYNEL AKBIYIK

ZEYNEP YEŞİM SARGIN

AHMET ONUR BİLGİN

AHMET BARAN SÖYLER

EFSANUR VAROL

IŞIL SERT

ALYA YILDIRIM

EGEHAN TALHA YEŞİLÇİÇEK

BUĞRA UMUT BOLAT

MUHAMMET KEREM ATİLE

 

 

 

FUSÜN DEMİRDEN SAAT 12.00 GRUBU (2011)

MELİS ÇOLAK

ZÜLAL ALPASLAN

NEHİR DOGANAY

YUSUF TAMER KÜTÜKCÜ

ZEYNEP YAĞMUR BABAOĞLU

IRMAK DURU KILIÇ

FATİH EFE TOPAL

EYLÜL ADA BOLAT

BİLAL ÇINAR AYVALI

DURU KONDURACI

RÜZGAR KAYACI

GÜL ZEYNEP KARA

ELİZAN ŞEN

EFLAL MAKAR

AZRA DENGEZ

AMİNE NUR KURT

MERYEM YAĞMUR ŞİMŞEK

BUĞLEM ELİF YILMAZ

ŞEYMA KURTHASANOĞLU

ELAN YILDIRIM

ELİF HASGÜL

ZEYNEP EYLÜL ONAT

ZEYNEP KAVACI

 

 

 

FUSÜN DEMİRDEN SAAT 14.00 GRUBU (2010)

YAĞIZ EGE GÖRGÜLÜ

ESİLA ZEYNEP SOYDAŞ

ZEYNEP GÖKALP

RAFET EMİR ÜNLÜSOY

RAMAZAN MERT GÖKDEMİR

AYŞE SU BİLİCİ

DEFNE ECER

TUNA GÜNDÜZ

ZEYNEP KARAAĞAÇ

NURGÜL ELA TEMİZ

MUHAMMET EMİN LİVATYALI

VOLKAN SÜLÜ

ATALAY KAHVECİ

MEHMETHAN HATİPOĞLU

SERAY MELİS KILIÇ

ÖMER EYMEN KATMERKAYA

HALİT OKAN YILMAZ

KAYRA BERK DEMİR

ALAATTİN KAYA

ECRİN NUR YENİDEMİRCİ

AHMET SELİM YAMAN

SİMGE NİSA YEREBAKAN

ZEYNEP ADA ÖZKAN

EFE RÜZGAR YILMAZ

KEREM ERDİL

EFE ŞAGAR

 

 

 

FUSÜN DEMİRDEN SAAT 15:00 GRUBU (2009)

ZEYNEP REYYAN PEKDEMİR

DENİZ BARIŞ KESİKTAŞ

ARDA ÖZEL

EYMEN ÇAKMAK

MEHMET AKİF KABASAKAL

ALPARSLAN SEMERCİOĞLU

ECRİN NAZ ÖZDEMİR

MELEK GÖZLEK

MÜNEVVER DURU SALUR

ESİLA ONĞUNMAN

İPEK AYDOĞAN

EMİR KAYA

EFE BERK ORUÇ

KAĞAN ENGİN

METİN EFE DÖNMEZ

METE MERZİFONLUOĞLU

İNCİ AYDOĞMUŞ

ZEYNEP BEREN SAĞLAM

NEVA SU KAPLAN

FURKAN DENİZ DUMAN

CEYDA BUTCU

 

 

 

YILDIZ GÜLMEZ SAAT 10:00 GRUBU (2009)

ALYA ÖZTÜRK

İNCİ KARA

DENİZ SİNAN

ADA SİNAN

ELA ÇOBAN

İREM VİDİNLİ

ZEYNEP ECRİN ERTEKİN

EGE FURKAN AYTUĞ

KAAN İLHAN

AHMET İŞLER

HAYRUNİSA UTKU

GÖRKEM YÜCEL

İSMAİL EMRE SÖNMEZ

EMRE ÇAĞLAR AYDIN

BALIM AYŞE SOMUNCU

ZEYNEP ALPER

ELİF KOÇAK

ABDÜRRAHİM ALP BAYTAR

BERFİN ECRİN KAHRAMAN

MÜMTAZ EFE  AKKAYA

ALİ KAYRA ATİLE

GAMZE MELEK GÜNEY

 

 

 

YILDIZ GÜLMEZ SAAT 11.00 GRUBU (2009)

DEFNE AYŞE İLMAN

NEHİR PİRDOĞAN

GÖKÇEM KAYA

YUNUS EMRE MURAT

MEHMET SEMİH TOPUZ

ALYA AKÇIL

MELİS AKÇIL

ELİF ÜNAL

BERİL ÜNAL

MİNA YEŞİL

CEYLİN DURU ÖZLER

YAZEL DEMİR

HALİL İBRAHİM KOCA

DURU SEVİM ARSLAN

MELİSA BERRA KAR

İREM NUR AYYAR

MÜNEVVER BERRA KAYA

SALİH ÖZER

 

 

 

YILDIZ GÜLMEZ SAAT 12:00 GRUBU (2009)

ZEYNEP HATİPOĞLU

NEHİR SENA GÜRCAN

KIVANÇ MAVİLİ

SELÇUK KAYA

OSMAN ARDA ÖZYÜREK

SELVA ADA ÖZYÜREK

ZEHRASU İSKENDER

RAVZANUR İSKENDER

BERRA EVCİL

ELİF RANA DÜZ

OĞUZ KAĞAN KABA

KAYRA ARAL

DEFNE ÖZKAYA

AYŞE ECE TUZLALI

HİLMİ MEHMETEFE ELMA

ELA VURAL

ZEHRA SELEN ERCİYAS

DURU SAĞDIÇ

HANNE BETÜL YENİER

UMUT GÖL

NEHİR AKBIYIK

ÇAĞAN DENİZ AYDOĞAN

OZAN ÇINAR KOÇ

BERAT MELİK SÖYLER

DEVRİM DENİZ ÖZER

 

 

 

YILDIZ GÜLMEZ SAAT 13.30 GRUBU (2008)

ERSİN KAĞAN YİĞİT

ZEYNEP KÖR

AYCEREN YERDELEN

ŞEVVAL YAVUZ

ECE KANİK

EYŞAN KURŞUN

EYMEN KURŞUN

KEREM NEGİS

KUZEY CEM TOPBAŞ

FATMA NEVA YÜKSEL

DURU BEDİR

GÖKÇEN CEYLİN ZENGİN

BETÜL POLAT

AHSEN ECE ŞEN

MEHMET AKİF DİREK

ABDULLAH METE BAYTAR

MUSTAFA BERAT ÖZÇELİK

KAYRA UTKU BALUM

ABDULLAH KEMAL ATİLE

BERİL İREM KARADAŞ

MUHAMMET CEMİL TUNCEL

BURAK KÜÇÜKŞİMŞEK

İRFAN BİNİCİ

EZGİ MERAL

 

 

 

 

YILDIZ GÜLMEZ SAAT 14.30 GRUBU(2008)

ALEYNA ORAL

BELİNAY YILDIZ

EFE MENEKŞE

BARAN BULUT

ELİF ÖMÜR

UMUT DENİZ AYKANAT

HİRA NUR ERDEM

METEHAN KOÇAŞ

ZEHRA NUR TUĞCU

ALİ AYDIN

ELANUR KAYA

MELEK ECRİN ÖZBAY

AHMET VASİ YILMAZ

ASYA MUTLU

BUĞRA EREN TUĞ

ELİF GÜZİN AKCA

EMİR KAYAÇATİN

KAAN ÖZDEMİR

YAĞMUR KURT

YAREN GÜVEN

ÖZGÜ KAYAHAN

SELİN ÇETİNKAYA

ABDULLAH OĞUZ YARIMCI

ELİF KIRABALI

KAAN KELEŞ

SULTAN RAVZA BAŞAĞA

 

NİSA DALBUDAK